
Логічна розвиваюча гра сортер Ведмедики 2188-96
- В наявності
- Код: 2188-96
275 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна гра поєднує сортування та складання елементів, перетворюючи навчання на захопливий процес.
Дитина розкладає деталі за кольорами у мисочки, або може з’єднувати їх між собою, створюючи ланцюжки та цікаві комбінації. Гра заохочує мислити, порівнювати й експериментувати, розвиваючи логіку та уважність у легкому ігровому форматі. Зручні щипці допомагають тренувати точність рухів і координацію рук.
Особливості:
- 42 елементи-ведмедики;
- 6 тарілочок для сортування за кольорами;
- 2 пари щипців;
- елементи з`єднуються між собою.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 17 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 9 мм |
| Ширина упакування | 9 мм |
| Висота упаковки | 17 мм |
- Ціна: 275 ₴

