
Функціональний пупс YL 2430 C-A Yala Baby
- В наявності
- Код: 2430 C-A
630 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей пупсик — миле гумове немовля, створене для турботливих ігор. Набір містить м’яку пелюшку, у якій малюк відчуває себе затишно і комфортно.
Така іграшка допомагає дітям відчути себе справжніми батьками, розвиває відповідальність і фантазію. Пупсик має реалістичне гумове тіло та милий одяг.
Особливості:
- гумовий пупс з відмінною деталізацією;
- має витончені риси обличчя;
- одягнений у знімний одяг;
- має анатомічно правильні пропорції тіла;
- до комплекту входить м’яка пелюшка;
- висота пупса - 30 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 7 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 33 мм |
| Ширина упакування | 17 мм |
| Висота упаковки | 21 мм |
- Ціна: 630 ₴

