
Логічна розвиваюча гра сортер Тваринки 2188-85
- В наявності
- Код: 2188-85
270 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця логічна гра перетворює навчання на захопливий процес.
Дитина розкладає деталі-тваринки за кольорами у мисочки. Зручні щипці допомагають тренувати точність рухів і координацію рук.
Гра заохочує мислити, порівнювати й експериментувати, розвиваючи логіку та уважність у легкому ігровому форматі.
Особливості:
- 36 елементів-тваринок;
- 6 тарілочок для сортування за кольорами;
- 2 пари щипців.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 17 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 17 мм |
| Ширина упакування | 9 мм |
| Висота упаковки | 9 мм |
- Ціна: 270 ₴





