
Логічна дерев’яна дошка 68446 WToys
- В наявності
- Код: 68446
305 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава дерев’яна логічна дошка стане чудовим вибором забавки для дитини.
З цією іграшкою ваш малюк не тільки швидше навчиться розрізняти форми та кольори, але й потренує свою логіку та пам’ять, розвине дрібну моторику ручок та загальну координацію рухів.
Сортер виконаний з відшліфованої та покритої лаком деревини, яка є екологічним та повністю безпечним матеріалом для маленьких користувачів.
Особливості:
- розміри основи: 22,5х13х11,5 см;
- геометричний сортер із кілочками;
- сортер за кольорами;
- для дітей від 12 місяців;
- іграшку виконано з деревини;
- яскраві кольори.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 12 мм |
| Вага | 1 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 23 мм |
| Ширина упакування | 13 мм |
| Діаметр упаковки | 12 мм |
- Ціна: 305 ₴

