
Розвиваючий килимок піаніно YL 603
- В наявності
- Код: 603
630 ₴
+380 (67) 100-19-95
- +380 (68) 100-19-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний килимок - це перший ігровий майданчик для маленьких дітей. Тут вони вперше відкривають для себе дивовижний світ кольорів, звуків та різні тактильні відчуття. Барвистий килимок з кольоровими рибками наповнить дозвілля малюка цікавим відкриттям. У комплекті ви знайдете м’якеньку дугу з брязкальцями та безпечним люстерком, тактильні панелі та музичне піаніно.
Особливості:
- килимок доповнений музичною панеллю з піаніно;
- 4 об'ємні кнопки приємної колірної гами;
- тактильні панелі;
- м’яка дуга з брязкальцями та люстерком;
- музична панель працює від 3 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Висота упаковки | 32 мм |
- Ціна: 630 ₴

